Zakres usług i nasz proces

Analiza biznesowa

Twoje cele i koncepcje biznesowe są dla nas wstępem. Dzięki temu jesteśmy w stanie oszacować wymagania dla oczekiwanego rozwiązania, a następnie zaprojektować procesy i przygotować specyfikację projektową rozwiązania przeznaczonego dla Ciebie.

 

Razem z Tobą jesteśmy gotowi zorganizować warsztaty które pozwalają stworzyć opis działania systemu z perspektywy użytkownika (user stories) oraz przygotować makiety systemu, potrzebne do realizacji docelowego rozwiązania.

Projektowanie

Przed wytworzeniem i rozwojem oprogramowania, przygotujemy projekt rozwiązania. Dzięki temu unikniemy problemów w przyszłości a Twoja organizacja otrzyma działający produkt szybciej i mniejszym koszcie.

 

Mamy świadomość, że dobrze zaprojektowana architektura systemu jest fundamentem powodzenia projektu, dlatego przykładamy szczególną uwagę do projektowania technicznego i kompleksowej analizy wymagań podczas całego cyklu życia projektu.

Wdrożenie

Podczas naszej współpracy, ustalimy metodykę pracy, zasady komunikacji i oddawania części projektu. Zależy nam abyś stał się “specjalnym” członkiem zespołu, dzięki czemu efekt końcowy będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 

Najczęściej pracujemy iteracyjnie z wykorzystaniem metodyki zwinnej AgilePM®. W określonych etapach oddajemy do dyspozycji kolejne elementy systemu. Wczesne zapoznanie się z działającą częścią rozwiązania pozwala nam na wczesnych etapach rozwoju aplikacji uwzględnić, nie zawsze wcześniej zidentyfikowane potrzeby. Pilnujemy standardów pracy (Definition of Done, TimeBoxing, zarządzanie zmianą, zarządzanie ryzykiem), dzięki czemu zapewniamy jakość i sterowalność projektu.

Utrzymanie i serwis

Nasza współpraca nie kończy się po wdrożeniu rozwiązania.

 

Po wdrożeniu oprogramowania w sposób ciągły monitorujemy jego działanie zgodnie z ustaleniami umowy serwisowej i warunków SLA. Wskazujemy nowe perspektywy rozwoju dla utrzymywanych aplikacji.

Outsourcing specjalistów

Team as a service (TaaS)

Dzięki wypracowanemu modelowi prowadzenia projektów jesteśmy w stanie zaoferować pomoc programistyczną „z dnia na dzień”. Twój projekt trafi w ręce wykwalifikowanego, zgranego teamu, który potrafi wykonać zadanie w ustalonym czasie.

Nasz warsztat

W pracy wykorzystujemy sprawdzone narzędzia wspomagające rozwój oprogramowania:

  • Atlassian JIRA – organizacja pracy, zarządzanie projektem i bugtracking
  • Atlassian Confluence – współpraca, dokumentowanie wymagań i procesów
  • Atlassian Bitbucket – repozytorium kodu, Code Review
  • Atlassian Bamboo – Continuous Integration oraz automatyczny deployment
  • Docker – standaryzacja środowisk developerskich i serwerowych
  • Gliffy – generowanie diagramów i makiet
  • Axure RP – zaawansowane prototypowanie aplikacji www
  • Marvel – prototypowanie aplikacji mobilnych

Chcesz skutecznie wdrożyć swoje pomysły w życie?

Nasze realizacje

Realizujemy zarówno proste aplikacje webowe jak i wyspecjalizowane systemu dla sektora finansowego:

Aplikacje jakie wytworzyliśmy na codzień automatyzują pracę, wspierają procesy sprzedaży i zarządzania u naszych klientów. Niektóre z aplikacji dziennie obsługują ponad 100 000 operacji.

NASZE BIURO

Mint Software Sp. z.o.o.

ul. Jasnogórska 23
31-358 Kraków
Polska

Oddział w Warszawie:
ul. Chmielna 134
00-805 Warszawa
Polska

Telefon: +48 604 341 523
Email: biuro@mintsoftware.pl

NIP: 9452188308
REGON: 363037128
KRS:0000587418